Dominik Pajewski

07.08.2019 (14:59)

TOOL opublikował nowy numer! Na to czekali fani ponad 10 lat [WIDEO]Tool kazali na siebie czekać ponad 10 lat, jednak w końcu do sieci trafił premierowy numer z albumu 'Fear Inoculum'. Posłuchajcie, jak brzmi tytułowa kompozycja.

Fani Toola musieli mocno uzbroić się w cierpliwość, ponieważ ponad 10 lat przyszło im czekać na nowe kompozycje grupy. Wiemy już, że album 'Fear Inoculum' ukaże się 30 sierpnia 2019, jednak teraz do sieci trafiła tytułowa kompozycja.

Tool - Fear Inoculum: premierowy numer trafił do sieci

Tool wyjechali na pierwszy rzut z numerem, który trwa 10 minut, co z pewnością ucieszy fanów. Posłuchajcie numeru 'Fear Inoculum':Adam Jones w rozmowie z 'Guitar World' zdradził, co znajdziemy na albumie:

Wiele riffów, które stworzyliśmy z Justinem było w metrum na siedem. Nie myślisz sobie „teraz napiszę riff na siedem”. Tworzyliśmy riff, a potem liczyliśmy i wychodziło nam, że jest na siedem. To bardzo dziwne!
 
Kiedy skończyliśmy nagrania zaproponowałem, żebyśmy nazwali płytę „Volume 7”, bo na płycie jest siedem utworów i większość jest na siedem.
 
Wtedy Maynard zdradził mi, że cały koncept, jaki przygotował, obraca się wokół cyfry siedem. Uznaliśmy, że to bardzo dziwny zbieg okoliczności. A potem Alex Grey powiedział prawie to samo odnośnie teledysku.
 
Mamy więc wiele rytmów i polirytmów na 7/4 lub 7/3 [sic!], a także riff na 21 czyli trzy razy siedem. Napisałem czterominutową solówkę w rytmie na 21. Szaleństwo.

BY DOSTAĆ SIĘ DO SLIPKNOTA, TRZEBA ZAŁOŻYĆ TORTILLE NA TWARZ. COREY TAYLOR ZDRADZA SZCZEGÓŁY WYBORU MUZYKÓW

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • Wiewiórka Na Drzewie zaprasza na wielką premierę!

  2020-02-18
  22 lutego 2020 w Klubie studenckim Spirala w Gliwicach odbędzie się premiera najnowszego długogrającego albumu, gliwickiego zespołu Wiewiórka Na Drzewie. Wydarzenie rozpocznie się koncertem młodego zespołu IKSY, by później zamienić się w srogą muzyczną chłostę, którą zaserwuje wszystkim zespół Wiewiórka Na Drzewie.
 • Nowy singiel Pearl Jam już dostępny

  2020-02-18
  W serwisach cyfrowych pojawił się nowy utwór Pearl Jam zapowiadający płytę „Gigaton”. Fragment „Superblood Wolfmoon” można było usłyszeć już kilka dni przed premierą, ale warunek był jeden: należało skierować swój smartfon w stronę Księżyca.
 • Netflix&Chill’d - nowy smak Ben&Jerry’s podkręci serialowe doznania

  2020-02-18
  Premiery seriali są codziennie, ale już 14 lutego wyjątkowa premiera lodów Netflix & Chill’d - Ben&Jerry’s o smaku Netfliksa. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, że Ben&Jerry's wprowadza lody do ponad 20 różnych krajów. Również do Polski, co dzieje się po raz pierwszym w historii marki.
 • ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW na zimowej trasie po Polsce

  2020-02-18
  28 lutego rozpocznie się w Gdańsku zimowe tournée Romantyków Lekkich Obyczajów.
 • Napadł na 82-letnią kulturystkę, a ta połamała na nim stół

  2020-02-18
  Pewien gość, który napadł na starszą kobietę, nie spodziewał się raczej, że spotka się z mocnym uderzeniem. Staruszka okazała się kulturystką, która połamała na delikwencie stół!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz