Dominik Pajewski

27.03.2020 (20:10)

Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.

Gdy 27 marca 2020, do mediów trafiła informacja, że Till Lindemann jest zarażony koronawirusem, wiele osób było w szoku. Frontman Rammstein niedawno grał solową trasę koncertowa, którą musiał przerwać z powodu pandemii. Jak podał niemiecki dziennik BILD, artysta miał trafił do berlińskiego szpitala, a test na koronawiursa miał wyjść pozytywny. Do całej sytuacji, ustosunkował się oficjalnie zespół Rammstein.
 

LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA


Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

Jak możemy przeczytać w krótkim oświadczeniu zespołu Rammstein:

Wczoraj wieczorem Till Lindemann został przyjęty do szpitala za radą zespołu. Noc spędził na oddziale intensywnej terapii, ale został z niego przeniesiony, ponieważ czuje się lepiej. Till przeszedł negatywnie test na koronawirusa.

Wygląda na to, że wokalista Rammstein czuje się dobrze i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ani koronawirus.
ZOSTAŃ W DOMU DLA OZZY'EGO - CÓRKA ARTYSTY ROZPOCZĘŁA NOWĄ AKCJĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz