Dominik Pajewski

12.08.2019 (13:42)

Ten numer miał być w Harrym Potterze. Bruce Springsteen ujawnia szczegółyMuzyka w filmach z serii Harry Potter, jest zawsze bardzo ważna i to nie tylko dla fanów. Bruce Springsteen ujawnił, że jeden z jego numerów, który zostały wykorzystany w innym filmie, miał pierwotnie pojawić się w filmie o młodym czarodzieju.

Muzyka w Harrym Potterze jest często uznawana za coś ważnego i to nie tylko przez fanów historii o młodym czarodzieju. Okazuje się, że jeden z numerów Bruce'a Springsteena miał trafić do filmu, jednak finalnie pojawił się w innej produkcji.

'SHALLOW' JEST PLAGIATEM? LADY GAGA ZOSTAŁA POZWANA


Ten numer miał być w Harrym Potterze. Bruce Springsteen ujawnia szczegóły

Niepublikowana dotąd ballada 'I'll Stand By You' znalazła się na soundtracku do filmu 'Blinded By The Light'. Okazuje się, że piosenka miała zostać wykorzystana na ścieżce dźwiękowej do filmu o Harrym Potterze. Nie wiadomo co prawda do której części, jednak fani mogą usłyszeć, co ewentualnie miało przygrywać na ścieżce dźwiękowej do filmu o młodym czarodzieju.
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz