Dominik Pajewski

10.07.2020 (14:44)

Taco Hemingway lepszy od The Rolling Stones. Raper pokonał legendarny zespół na YoutubeMimo trudnej sytuacji na świecie, rynek muzyczny stara się iść swoim torem, na tyle ile to możliwe. W czwartek (9.07) dostaliśmy nowy numer The Rolling Stones, w piątek (10.07) świeży numer Taco Hemingwaya.
 

Lipiec wygląda na bardzo mocny wydawniczo miesiąc i to praktycznie z każdej strony otrzymujemy nowe utwory. Czy jest to muzyka rockowa, popowa czy hip-hop, fani nie mają na co narzekać, a artyści pokazują, że pandemia nie jest w stanie ich zatrzymać i nadal jest coś w zanadrzu. Tak było 9 i 10 lipca, gdy fani The Rolling Stones i Taco Hemingwaya otrzymali nowe single swoich ulubionych artystów. Oba utwory cieszą się gigantycznym zainteresowaniem, jednak z tego starcia zwycięsko wyszedł Taco Hemingway.

CZAS KWARANTANNY BYŁ DLA SLASHA BARDZO POZYTYWNY. GITARZYSTA STWORZYŁ NUMERY NA NOWE GUNS N' ROSES


Taco Hemingway lepszy niż The Rolling Stones? Na Youtube wygrywa raper

Oczywiście, nie ma co tutaj porównywać numerów gatunkowo, jednak w ilości wyświetleń, raper wygrał zdecydowanie. Utwór ''Criss Cross'', który pojawił się na Youtube 9 lipca 2020, w dobę wygenerował 181 596 wyświetleń, zaś piosenka ''Polskie Tango'', która pojawiła się na Youtube 10 lipca, w ciągu niecałych trzech godzin, wygenerowała prawie 500 tysięcy wyświetleń, a wynik ciągle rośnie.
Utwór ''Criss Cross'' promuje specjalną reedycję kultowego albumu ''Goats Head Soup'' z 1973 roku, z kolei utwór ''Polskie Tango'' zapowiada krążek ''Jarmark''.
 

BYŁY WOKALISTA KASABIAN SKAZANY ZA POBICIE NARZECZONEJ. ZESPÓŁ SKOMENTOWAŁ SYTUACJĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz