Dominik Pajewski

12.06.2020 (14:07)

T.DAY z nowym singlem "Proste Słowa"„Proste Słowa” to kolejny singel T.Day czyli projektu Tomasza Dzienia, producenta muzycznego , kompozytora oraz muzyka.

Przez prawie 30 lat koncertował jako basista z wieloma artystami i zespołami takimi jak: Mr.Pollack, Taurus, Seven B, Gienek LoskaJacek Dewódzki, Delhy Seed, Steel Velvet. Od 2017 roku tworzy własne utwory oraz teledyski, zapraszając do współpracy różnych wokalistów i instrumentalistów. Pasja do muzyki jest dla niego najważniejsza,  nie zamyka się w jednym gatunku, choć najbliższy jest mu rock'n'roll. Uwielbia pracę w studiu , aranżowanie i tworzenie nowych brzmień. Wszystkie produkcje można zobaczyć na jego kanale YouTube.
 
T.Day: "Proste słowa" jest piosenką "drogi", która traktuje o tym co w życiu dla mnie najważniejsze. Lubię klimaty country i southern rocka, więc muzycznie do nich nawiązuje. Utwór jest w całości mojego autorstwa więc czułem, że tym razem ja muszę go zaśpiewać, jest bardzo osobisty. W nagraniach wzięli udział moi przyjaciele czyli Gerard Niemczyk (dr), Adrian Gwożdziowski (g) i Magda Szlęzak (voc).
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz