Dominik Pajewski

29.06.2020 (13:46)

System Of A Down ma tylko jeden problem. Serj Tankian wyjaśnił jakiSystem Of A Down od ponad 15 lat nie mogą się dogadać w temacie nowego wydawnictwa. Serj Tankian postanowił wyjaśnić, jak wygląda sytuacja w zespole i czy faktycznie nie ma szans na nową muzykę?

Nowa płyta System Of A Down jest czymś, o czym marzą fani grupy, która od 15 lat nie może się dogadać. Panowie się przyjaźnią, nadal jeżdżą w trasy koncertowe, jednak nie potrafią dojść do porozumienia na płaszczyźnie artystycznej. Serj Tankian postanowił wyjaśnić ten problem, mówiąc dlaczego proces wydawniczy jest tyle lat wstrzymany.

RAMMSTEIN: CZY WIBRATORY W SPECJALNEJ EDYCJI 'LIEBE IST FÜR ALLE DA', BYŁY ODLEWAMI CZŁONKÓW ZESPOŁU?


Nowa płyta System Of A Down kiedyś powstanie? Serj Tankian komentuje

W wywiadzie z Soną Oganesyan, Serj Tankian wyjaśnił, jaka jest obecnie sytuacja w System Of A Down.
Uważam, że mamy podobne poglądy i szanujemy siebie jako przyjaciele i członkowie zespołu. Nasz jedyny problem polega na tym, że nie potrafimy dojść do porozumienia pod względem artystycznym. I to nie jest coś złego, tacy są artyści.

Twój tata jest niezwykłym malarzem. Gdyby miał namalować coś ze swoim przyjacielem, którego szanuje, ale z którym nie potrafiłby się dogadać co do obrazu, nie byłoby w tym nic złego. Wciąż mogliby pozostać przyjaciółmi, mimo odmiennych poglądów co do tego obrazu.

Tak jest w naszym przypadku. W przeszłości były konflikty, ale zostały one zażegnane, z czego się cieszę.

A jak wygląda temat nowej płyty System Of A Down, czy jest na nią szansa?
 
Pytanie brzmi: czy będzie kolejna płyta Systemu? Nie wiem, ale najważniejsze, że lubimy siebie.

Moja przyjaźń z Daronem i resztą znaczy dla mnie więcej niż System Of A Down.

Ostatnim wydawnictwem System Of A Down jest dwupłytowy krążek ''Mezmerize/Hypnotize'' z 2005 roku. Cały wywiad z Serjem możecie zobaczyć poniżej:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz