Dominik Pajewski

31.12.2019 (11:37)

Sylwester 2019: rockowa playlista na sylwestra od Eski ROCKSylwester 2019 nie musi wcale upłynąć pod znakiem popowych numerów, które grane są w rytmie disco. Mamy dla was naszą playlistę, którą spokojnie możecie puścić podczas swojej imprezy sylwestrowej.
 

Sylwestrowe hity kojarzą się raczej z popowymi hitami do tańca, które może i są zjadliwe po kilku głębszych, jednak na trzeźwo ciężko się przy nich bawić. Zanim dojedziecie do stanu wskazującego na to, że disco wam się podoba, mamy dla was małą playlistę, którą spokojnie możecie puścić w domu podczas imprezy.

WŁAŚCICIEL BARU PRZEZ 10 LAT UPIJAŁ SIĘ DO UPADŁEGO BY ZNALEŹĆ LEK NA KACA. ZNALAZŁ!


Sylwester 2019: rockowa playlista na Sylwestra od Eski ROCK

Wybraliśmy takie numery, które znacie oraz te mniej znane numery, które z pewnością będą się nadawać do pójścia w tango. Nie ma co się bać, do takich numerów świetnie się śpiewa, bawi i tańczy. Oczywiście to tylko kilkanaście numerów, obstawiamy, że macie swoje playlisty, ale śmiało, uzupełniajcie je naszymi propozycjami. Oto rockowa playlista na sylwestra od Eski ROCKESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz