Dominik Pajewski

30.11.2018 (11:04)

Sylvester Stallone żegna się z rolą Rocky'ego. Creed 2 był ostatnim występem aktora w tej roli?Sylvester Stallone jest kojarzony głównie z rolą Rocky'ego, która przyniosła mu największą popularność. Okazuje się, że aktor żegna się z rolą filmowego pięściarza, a wszystko zostało wyjaśnione w krótkim poście.

Dzięki roli Rocky'ego, Sylvester Stallone stał się rozpoznawalnym na całym świecie aktorem, a cała seria to prawdziwie kultowa pozycja dla kinomanów. Okazało się, że aktor żegna się z rolą Rocky'ego, a film 'Creed 2' był ostatnim występem w roli słynnego pięściarza.

O czym jest piosenka 'Małomiasteczkowy'? Dawid Podsiadło wyjaśnia

 


Sylvester Stallone napisał emocjonalnie na swoim Instagramie:

Chcę podziękować wszystkim ludziom na całym świecie za przyjecie familii Rocky'ego do swoich serc. Granie tej postaci było ogromnym przywilejem. I chociaż krwawi mi serce, wszystko musi się kiedyś skończyć. Kocham Was i co cieszy mnie najbardziej, to fakt, że Rocky nigdy nie umrze, ponieważ będzie dalej żył w Was!


Nie wiadomo czy jest to oficjalne oświadczenie o zakończeniu przygody z Rockym, jednak patrząc na wydźwięk wpisu i kilku scen w 'Creedzie 2', to prawdopodobnie pożegnanie z kultową rolą. Film 'Creed 2' można oglądać w kinach od 21 listopada 2018 roku

Metallica dziękuje polskim fanom na Facebooku! Świetny gest zespołu

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz