Dominik Pajewski

05.06.2019 (15:26)

Sylvester Stallone zamiast Arnolda Schwarzeneggera w Terminatorze 2. Dzięki deepfake pokazano, jak mogłoby to wyglądać [WIDEO]Rola Terminatora otworzyła Arnoldowi Schwarzeneggerowi drogę do światowej sławy i stała się jego najpopularniejszą kreacją. W tym samym czasie, Sylvester Stallone stawał się coraz popularniejszy, a niektórzy fani zastanawiali się, co by było gdyby Sly zagrał cyborga z przyszłości. Dzięki technologii deepfake, możemy przekonać się, co by było gdyby casting potoczył się inaczej. 

Gdy do kin wszedł Terminator, Arnold Schwarzenegger z miejsca stał się gwiazdą, a propozycje filmowe sypały się jak z rękawa. W tym samym czasie swoją karierę rozwijał Sylvester Stallone, który miał już na koncie kultowego 'Rocky'ego'. Wtedy też pojawiały się plotki, że panowie nie przepadają za sobą, a w kilku filmach pojawiały się zabawne, wzajemne uszczypliwości. Jak się okazało z biegiem lat, Sylvester i Arnold lubią się, zagrali nawet razem w kilku filmach i obaj dzierżą zaszczytne miana największych twardzieli w historii kina. Jednak dla fanów to za mało, dlatego postanowiono pokazać, co by było gdyby to Sly zagrał Terminatora.

Sylvester Stallone jako Terminator. Wszystko dzięki technologii deepfake

O deepfake zrobiło się głośno przy okazji afery związanej z wklejaniem twarzy popularnych gwiazd do porno. Mówiąc najprościej, algorytm deepfake działa na dwóch płaszczyznach, w pierwszym etapie zachodzi analiza ruchów twarzy, potem przechwyconą mimikę przekłada się na obraz wynikowy. Mówi się, że technologia w przyszłości będzie pozwalała na wskrzeszanie aktorów, a za kilka lat, będzie ona lepiej dopracowana. 

PRAWDZIWE NAGRANIA Z KATASTROFY W CZARNOBYLU. TAK W RZECZYWISTOŚCI WYGLĄDAŁY TRAGICZNE WYDARZENIA [WIDEO]

Użytkownik ctrl alt face, postanowił pokazać, jak wyglądałby Terminator 2: Dzień sądu, gdyby w postać morderczego cyborga wcielił się Sylvester Stallone. Zobaczcie, czy Sly wypadłby lepiej niż Arnie:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz