Dominik Pajewski

28.10.2019 (10:51)

Sweter Kurta Cobaina ponownie sprzedany! Kwota jest rekordowaTemat swetra Kurta Cobaina był ostatnio bardzo głośny i szeroko komentowany. W końcu, udało się sprzedać ponownie słynny element garderoby, a kwota może przyprawić o zawrót głowy.

Słynny sweter Kurta Cobaina, który wdzieliśmy na kultowym już nagraniu MTV Unplugged, ostatnio był szeroko komentowany w mediach. Najpierw sweter trafił do anonimowego kupca, który kupił go za 137 tysięcy dolarów, jednak postanowił go sprzedać. Powodem sprzedaży było to, że właścicielowi ciężko było posiadać rzecz tak ważną i z takim obarczeniem emocjonalnym. Udało się sprzedać sweter jeszcze raz i to za rekordową kwotę.

ZAAK WYLDE NIE POJAWI SIĘ NA NOWEJ PŁYCIE OZZY'EGO OSBOURNE'A


Sweter Kurta Cobaina ponownie sprzedany! Kwota jest rekordowa

Rekord padł oczywiście w kategorii swetra Cobaina, ponieważ sprzedano do za 334 tysiące dolarów. Jest to dwa razy więcej niż poprzednio, co raczej nie jest zaskoczeniem. Eksperci podkreślali, że gadżety gwiazd rocka zyskują na wartości z biegiem lat i nie wykluczone, że cena swetra wkrótce wzrośnie.

MERY SPOLSKY - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz