Dominik Pajewski

05.03.2019 (14:21)

Stworzył ponad 60 profili na Tinderze, by mieć większe szanse. Grafiki jakie umieszczał to mistrzostwoJest wiele dróg do tego, aby znaleźć swoją miłość, a z pewnością kreatywność jest w tym wypadku bardzo pomocna. Pewien gość, postanowił założyć 60 profili na Tinderze, by mieć jak najwięcej możliwości zapoznania kogoś konkretnego, kto pasowałby w jego gusta. Żeby było ciekawiej, każde z tych kont miało bardzo oryginalną grafikę.

Poszukiwania miłości bywają różne, niektórzy wychodzą na imprezy, inni rejestrują się na portalach randkowych, a jeszcze inny zakładają konto na Tinderze. O ile znalezienie miłości na imprezie lub portalu randkowym jest możliwe, o tyle na Tinderze może to być lekki problem. Pewien facet postanawiał się nie zrażać i wykorzystać swoją kreatywność, by móc znaleźć fajną dziewczynę i trochę strollować Tindera.

'Shallow' przerobione w klimacie Korn. Do sieci trafiła kolejna parodia Oscarowego hitu [WIDEO]

   

Założył 60 kont na Tinderze, a grafiki jakie umieszczał to mistrzostwo

29-letni Jake Arredondo, który jest specem od marketingu z USA, postanowił zwiększyć swoje szanse na poznanie partnerki. Pomnożył swoje konto 60 razy, a dokładniej założył 60 swoich profili, które miały różne grafiki, w które wstawiony był Jake.


Kreatywności Jake'owi nie można odmówić, jak sam przyznał w wywiadzie dla BBC, wszystkie profile zakładał w ciągu 3 lat i faktycznie chciał poznać kogoś fajnego. Zabawne grafiki, które ukazywały się na profilach, miały tylko rozweselić portal randkowy, ponieważ każdy do swojego profilu na Tinderze podchodzi mega poważnie. 

Dlaczego ludzie pamiętają jeszcze Crazy Froga? Psycholodzy wyjaśniają


Niestety, poczucie humoru Jake'a nie zostało docenione przez administratorów, którzy zbanowali każde z 60 kont. Jednak nasz bohater wszystko zapisywał, dzięki czemu, na jego instagramowym koncie możemy podziwiać to, czym chciał podrywać panie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz