Dominik Pajewski

05.06.2020 (09:57)

Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzjęSmutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?

Stone Sour zawiesza działalność! Ta smutna wiadomość trafiła niedawno do mediów, a przekazał ją sam Corey Taylor, który wyjaśnił powody tej trudnej decyzji? Czy można się w ogóle spodziewać powrotu zespołu? Jaka jest przyszłość grupy?

BILL KELLIHER Z MASTODON O POWROCIE DO GRANIA: BĘDZIEMY OSTATNIĄ GAŁĘZIĄ PRZEMYSŁU, KTÓRA POWRÓCI DO GRY

 

Stone Sour zawiesza działalność! Corey Taylor tłumaczy trudną decyzję

W wywiadzie dla ''Trunk Nation'', Corey Taylor ujawnił jaki jest obecnie stan zespołu Stone Sour i jaka będzie przyszłość grupy:

Czuliśmy, że płytą ''Hydrograd” zrobiliśmy dokładnie to, co chcieliśmy zrobić. Rozmawiałem z chłopakami o moich solowych planach i całkowicie mnie wspierają. Każdy robi coś swojego, więc nie mają nic przeciwko. Można więc powiedzieć, że Stone Sour zawiesił działalność i nie ma w tym nic złego. Jeśli pewnego dnia będziemy chcieli się zejść i coś zrobić, zrobimy to z wielkim hukiem. Teraz jesteśmy skupieni na swoich sprawach, ale w tym przemyśle nigdy nie mów nigdy.

Decyzja raczej nikogo nie dziwi, Slipknot jest na fali wznoszącej, a sam Corey pracuje nad solowym krążkiem. Widać, że Stone Sour nie był najważniejszy dla samych artystów, przynajmniej nie w ostatnim czasie.


CHESTER BENNINGTON ŚPIEWAJĄCY NIRVANĘ ZA MŁODU. WZRUSZAJĄCE NAGRANIE PODBIJA SIEĆ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IKEA i LEGO łączą siły! Ujawniono pierwsze zdjęcia specjalnej serii

  2020-07-16
  IKEA stała się symbolem wnętrzarskiego stylu i chyba każdy kiedyś zetknął się z wyrobami skandynawskiego giganta. Z kolei LEGO, to jedna z tych marek, która tak bardzo weszła do popkultury, że ciężko znaleźć osobę, która nie miała kiedyś w ręku słynnych klocków. Teraz te dwie marki łączą siły, by stworzyć specjalną kolekcję.
 • Metallica zapowiada premierę specjalnego albumu!

  2020-07-16
  Metallica oraz San Francisco Symphony prezentują „S&M2” – zapis audio i wideo koncertów z 6 i 8 września 2019, które odbyły się w San Francisco Chase Center. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 28 sierpnia.
 • Kolejny weekend za Okrągło! Oscarowy hit w kinie plenerowym i wiele innych atrakcji

  2020-07-16
  Zabierz rodzinę, przyjaciół, znajomych i w najbliższy weekend wpadnijcie na Okrąg. Czeka tam na Was dawka kulinarnych doznań oraz kulturowych i fizycznych przeżyć!
 • Nowy Batman zostanie zrealizowany w całości w studiu! Kiedy premiera?

  2020-07-16
  Batman jest postacią, która cały czas elektryzuje fanów i jak widać, Warner Bros chce głównie w tego bohatera inwestować pieniądze. Najnowsza część, gdzie w Mrocznego Rycerza wcieli się Robert Pattison, zostanie trochę opóźniona przez pandemię, ale jak się okazuję duża część ujęć powstanie w studiu.
 • Dom z papieru 5 - wiemy kiedy pojawi się nowa odsłona serii

  2020-07-16
  Dom z papieru stał się ogólnoświatowym fenomenem, który zawładnął wyobraźnią widzów na całym świecie. Wszyscy miłośnicy serialu, czekają na to, co dalej stanie się z bohaterami i w końcu przekazano konkretne informacje.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz