Dominik Pajewski

17.12.2019 (10:54)

Stevie Wonder widzi? Tak twierdzi Lionel RichieLionel Richie ma pewnego rodzaju teorię, według której Stevie Wonder nie jest niewidomy. Jak to możliwe? Wokalista wszystko wyjaśnił w rozmowie z Kelly Clarkson.

Stevie Wonder to nie tylko wybitny artysta, ale również rekordzista jeśli chodzi i ilość sprzedanych albumów oraz zdobyte statuetki Grammy. Oczywiście, faktem powszechnie znanym jest to, że Stevie Wonder jest osobą niewidomą, jednak jak sądzi Lionel Richie, jest to mistyfikacja.

DAWID PODSIADŁO JAK RAMMSTEIN I GUNS N' ROSES! ARTYSTA OGŁOSIŁ DWA WIELKIE KONCERTY


Stevie Wonder widzi? Tak twierdzi Lionel Richie

Lionel Riche pojawił się w programie 'The Kelly Clarkson Show', gdzie podzielił się swoją teorią na temat wzroku Wondera:
 
Spędziłem całe swoje życie myśląc, że jest niewidomy. Dzisiaj wiem, że jednak widzi. Opowiem zabawną historię. Byłem u niego w domu, powiedział mi, że ma nowy kawałek i żebym poszedł z nim do samochodu. Poszliśmy, wsiadł do auta, odpalił kawałek. Potem obejrzał się w tył i zaczął zjeżdżać samochodem z podjazdu. Krzyknąłem na niego - Stevie, co ty robisz? A on na to - Ha! Mam cię!

Teoria pojawiła się już wcześniej, gdy Stevie występował na koncercie Paula McCartneya. To wtedy, gdy wokalista szedł w stronę fortepianu, potrącił mikrofon i... z niezłym refleksem go złapał.Stevie Wonder zna oczywiście teorie na swój temat i często żartuje sobie, przychodząc na mecze koszykówki, lub udając, że robi zdjęcia aparatem. Jak jest w rzeczywistości? To wie z pewnością tylko Stevie.

METALLICA - NOTHING ELSE MATTERS. NAGRANIE Z WARSZAWY W SIECI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz