Dominik Pajewski

31.12.2019 (12:42)

Steven Adler wystąpił z setem złożonym z kultowych numerów Guns N' RosesSteven Adler już jakiś czas temu ogłosił, że nie wróci do koncertowania z Guns N' Roses, jednak nie zamierza odcinać się od repertuaru macierzystej grupy. Perkusista wyruszył grać koncerty, podczas których można usłyszeć klasyczne kawałku GNR. Jak wypadają występy?

Steven Adler grał na bębnach w Guns N’ Roses na albumach 'Appetite For Destruction' oraz 'Lies', a jego grę możemy usłyszeć w numerze 'Civil War' z 'Use Your Illusion II'. Obecnie Steven nie gra w zespole, jednak nie odcina się od twórczości macierzystej grupy. Niedawno odbyły się specjalne koncerty zespołu Stevena Adlera, gdzie odegrano materiał Guns N' Roses.

AGNIESZKA CHYLIŃSKA ODCINA SIĘ OD REKLAMY MEDIA EXPERT. O CO CHODZI?Steven Adler wystąpił z setem złożonym z kultowych numerów Guns N' Roses

W skład zespołu Adlera wchodzą: wokalista Ariel Kamin, gitarzyści Michael Thomas i Alistair James oraz Tanya O Callaghan na basie. Grupa gra największe przeboje Guns N' Roses i tak prezentują się koncerty:Guns N' Roses zobaczymy w Polsce 17 czerwca 2020 na PGE Narodowym.

JUSTIN CHANCELLOR O TOOLU: NIE JESTEŚMY DOBRYMI MUZYKAMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz