Anna Dziełak

02.08.2019 (16:52)

Spring Rolls i dziewczyna z Marsa! Niezwykły utwór już w sieciGirl from Mars to tytuł najnowszego singla zespołu Spring Rolls. Utworowi tym razem towarzyszy lyric video. Jest to czwarty i ostatni teledysk wieńczący pracę zespołu przy płycie Universum.

Girl from Mars wyróżnia się na płycie, nie tylko anglojęzycznym tekstem, ale przede wszystkim charakterystycznymi syntezatorami. Te w tajemniczy sposób otwierają piosenkę i towarzyszą przez cały czas mocno akcentując poszczególne części utworu. Najnowszy singiel można było już usłyszeć w radiowej Trójce, m.in. w programie Tomasza Żądy Trójka Żąda Debiutów.

Odkąd powstała ta piosenka, wiedzieliśmy, że jest wyjątkowa. Melodia bardzo szybko wpada w ucho, na koncertach jest zawsze bardzo dobrze odbierana. – opowiada wokalista zespołu Artur Łukasik – Cieszymy się, że udało nam się przy okazji tej płyty zrealizować cztery kompletnie różne teledyski – pojawiły się klipy z zespołem, bez zespołu, koncertowy, a teraz czas na lyric video. To naprawdę niezły zestaw, jak na debiutanta, jesteśmy z tego dumni.
 
O albumie Universum Sping Rolls zrobiło się głośno m.in. za sprawą klipu do utworu „RGB” z gościnnym udziałem aktora Marcina Kwaśnego. Całą płytę można słuchać na wszystkich popularnych serwisach streamingowych.
 
 
Na Universum składa się w sumie 10 utworów, pełna tracklista wygląda następująco: Nowy Świat, Planety, Girl From Mars, Toksyczny, 87, Animal Inside, Mars One, Przyjdzie Taki Czas, RGB oraz Too Late. Produkcją muzyczną krążka zajął się Lech Pukos z Gunslinger Studio, zaś miksem i masteringiem Jacek Miłaszewski. Za projekt okładki odpowiada Michał Karcz.
 
Początki Spring Rolls sięgają 2011 roku. Formacja ma na swoim koncie singel Desinger z 2013 roku, demo New born (2014) oraz singiel Lunatics (2015). Zespół intensywnie koncertuje, cały czas promując album Universum.

Źródło: Materiały prasowe

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz