Dominik Pajewski

07.07.2020 (15:07)

Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu WarszawyJuż w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.


Weekendowe poranki na okręgu zaczynamy od wielkiej uczty! Food tracki z kuchnia z całego świata będą dostępne przez całą sobotę i niedziele. Będzie można spróbować specjałów: kuchni azjatyckiej, śródziemnomorskiej czy amerykańskiej. Dodatkowo będzie można kupić produkty od lokalnych dostawców, m.in.: domowe przetwory, rzemieślnicze lody KOSMOS. Osoby dbające o formę będą mogły dodatkowo wziąć udział w zajęciach fitness, jogi, czy zumby. Wszystko umilą hity z Radia ESKA.

W sobotę od 18 do 22 za dobrą muzykę będzie odpowiadał znany warszawski DJ i producent - WEIKUM

Za to w niedzielę o 15 na Okręgu ruszają kreatywne warsztaty. Co tydzień będzie można nauczyć się rękodzieła, rozwinąć umiejętności manualne i poznać ciekawych ludzi. Tematy warsztatów to m.in. kosmetyki naturalne, robienie makramy, fermentacyjne, czy szydełkowanie.
 
O 20 na Okręgu startuje kino plenerowe - w wygodnych leżakach będziemy mogli zobaczyć klasykę kina i najnowsze produkcje. W tę niedzielę będzie to kultowy już Pulp Fiction.

HIT LINKIN PARK OSIĄGNĄŁ MILIARD WYŚWIETLEŃ NA YOUTUBE!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/904615926672191

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz