Dominik Pajewski

25.06.2020 (16:06)

Słynna przeróbka fresku Jezusa została przebita! Teraz rządzi przemalowanie ''Niepokalanego poczęcia''Pamiętacie ''słynną'' przeróbkę fresku z wizerunkiem Jezusa? To tego jakże zacnego grona przeróbek słynnych dzieł, dołącza przemalowanie dzieła ''Niepokalane poczęcie''.

Renowacja dzieł sztuki jest bardzo trudna i często odnawianie obrazów trwa miesiącami lub dłużej. Są jednak ludzie, którzy myślą, że mogą szybko odnowić dzieło sztuki, które wyszło spod rąk prawdziwego artysty. Tak stało się jakiś czas temu ze słynnym freskiem przedstawiającym Jezusa, a teraz z dziełem ''Niepokalane poczęcie''.

SZCZĘKI I PARK JURAJSKI ZNOWU PODBIJAJĄ KINA! WSZYSTKO PRZEZ PANDEMIĘ KORONAWIRUSA


Niepokalane poczęcie przerobione jeszcze mocniej niż Jezus, który stał się memem

„Niepokalane poczęcie”, które wyszło spod pędzla słynnego XVII-wiecznego malarza Bartolome Estebana Murillo, zostało niefortunnie przerobione. Renowator zabytków przemalował je dwa razy, wziął za to 1200 euro, a całość wygląda mocno niefortunnie. Środowisko artystyczne jest mocno oburzone tą niefortunną przeróbką, a samego obrazu prawdopodobnie nie da się uratować. Przemalowana twarz będzie musiała zostać namalowana od nowa, co z pewnością obniży wartość dzieła. Zobaczcie, jak zmieniło się słynne dzieło:


 

FANI METALLIKI WYBRALI NAJLEPSZY NUMER ZESPOŁU. NIESPODZIANKA?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz