Dominik Pajewski

03.12.2019 (10:29)

Slipknot odwołał koncert, przez co fani spalili scenę [WIDEO]To, że zespół Slipknot robi dzikie akcje na koncertach, wie raczej każdy. Oczywiście, z biegiem lat zespół trochę się uspokoił, jednak jego fani nadal potrafią być mocno nieprzewidywalni.

Slipknot przez wiele lat zgromadził masę fanów, którzy często bywają bardzo nieprzewidywalni. Dowodem na to może być ostatnia akcja podczas festiwalu Knotfest w Meksyku, gdzie podpalono scenę.

FLEA OPOWIEDZIAŁ, JAK POZNAŁ ANTHONY'EGO KIEDIESA


Slipknot odwołał koncert, przez co fani spalili scenę

Podczas festiwalu Knotfest 2019, który odbywał się w Meksyku, zniszczeniu uległy barierki, które oddzielały tłum od sceny. Oczywiście, barierki próbowano naprawić, jednak ze względu na bezpieczeństwo tłumu, postanowiono przerwać koncerty. To był tylko punkt zapalny dla fanów Slipknota, którzy nie wytrzymali ze złości.

OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI


Rozwścieczony tłum wdarł się na scenę i podpalił sprzęt, który akurat znajdował się w zasięgu ich wzroku. Na nieszczęście, przed Slipknotem miał grać zespół Evanescence, który miał już rozstawiony sprzęt na scenie. Wkurzeni fani podpalili w złości bębny grupy, co zarejestrowano kamerą:
 

Slipknot wystąpią w Polsce 6 lutego 2020 i miejmy nadzieję, że fani niczego nie podpalą.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Cyberpunk 2077 - muzyka z gry. Czy pobije popularnością tę z Wiedźmina?

  2019-12-13
  Tworzenie muzyki do gier w ostatnich latach stało się prawdziwą sztuką. 10 late temu CD Projekt Red wypuściło Wiedźmina, który również dzięki muzyce okazał się prawdziwym sukcesem. Kolejne gry były tylko coraz lepsze również pod tym względem! Czy Cyberpunk 2077 stanie na wysokości zadania? Poznaliśmy oficjalnie twórców muzyki! 
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-12-13
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-12-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Marilyn Manson i Mariah Carey w świątecznym hicie! Tego się nie spodziewaliście!

  2019-12-13
  Duety uwielbia każdy z nas! Szczególnie jest to popularne przed świętami. Popularne gwiazdy łącza się w pary, by zaprezentować nam nowe wersje wielkich bożonarodzeniowych hitów. Takiej kombinacji nikt, nie mógł jednak przewidzieć! Marilyn Manson i Mariah Carey w piosence All I Want For Christmas is the Beautiful People, to prawdziwy hit internetu! 
 • Guns N' Roses 2020 Warszawa - BILETY. Gdzie i za ile kupić?

  2019-12-13
  Guns N' Roses, to legendarna grupa, na której koncert Polacy czekają niczym deszcz na pustyni. Hard rockowy zespół z Los Angeles odwiedzi nas już w 2020 roku. 13 grudnia poznaliśmy oficjalną datę koncertu. Wydarzenie już teraz jest jednym z najbardziej oczekiwanych w nadchodzących miesiącach. Gdzie, kiedy i za ile kupić bilety? Wszystkie informacje znajdziecie u nas!
 • Guns N’ Roses w Polsce 2020: BILETY, DATA, MIEJSCE

  2019-12-13
  Spełnia się marzenie wszystkich fanów porządnego rockowego grania! Guns N’ Roses wracają do Polski! Najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz