Dominik Pajewski

04.12.2019 (10:43)

Slayer wróci jeszcze na scenę? Żona Kerry'ego Kinga odpowiadaTo był historyczny moment, który z pewnością był bardzo wzruszający dla zespołu oraz fanów. Slayer oficjalnie zakończyli karierę, a wzruszająca przemowa Toma Arayi na długo zostanie w pamięci. Czy jest jeszcze szansa na powrót zespołu na scenę? Żona Kerry'ego Kinga odpowiedziała na to pytanie.

Droga zespołu Slayer dobiegła końca, a ostatni koncert grupy odbył się w Los Angeles. Nie zabrakło klasycznych numerów, powalającej oprawy scenicznej i wzruszającego pożegnania na koniec, które wygłosił Tom Araya. Wielu fanów zastanawia się, czy faktycznie zespół kończy działalność i czy przypadkiem nie wróci na scenę, na jeszcze jedną część trasy. Żona Kerry'ego Kinga postanowiła odpowiedzieć na to pytanie.

Slayer wróci jeszcze na scenę? Żona Kerry'ego Kinga odpowiada

Po ostatnim koncercie zespołu, fani zaczęli pisać w sieci komentarze, które twierdziły, że pewnie zespół wróci niczym Guns N' Roses lub Motley Crue. Na to wszystko zareagowała żona Kerry'ego Kinga pisząc:

Kerry King nie jest Mickiem Marsem ani Slashem.

To był ostatni koncert. Finał. Koniec.

Nigdy. Nigdy. Nigdy. Nigdy.

Jak widać, zespół nie wróci już na trasę, jednak nie wykluczone, że pojawi się jeszcze jakiś album formacji.

SLIPKNOT ODWOŁAŁ KONCERT, PRZEZ CO FANI SPALILI SCENĘ [WIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz