Dominik Pajewski

04.08.2020 (13:11)

Slash opowiedział o swoich wspomnieniach, związanych z ''Back in black'' AC/DCSlash od zawsze podkreślał, że wśród jego inspiracji znajduje się zespół AC/DC. Gitarzysta opowiedział o tym, jak odbierał ten album za młodu i która solówka jest według niego najlepsza.
 

Slash wiele razy mówił o tym, że jedną z jego inspiracji jest grupa AC/DC, która odegrała ważną rolę w jego życiu. Z okazji 40-lecia albumu ''Back in Black'', wielu artystów dzieli się wspomnieniami i spostrzeżeniami na temat krążka. Slash również powiedział, jak ważną rolę w jego życiu odgrywa krążek AC/DC.

METALLICA WRÓCIŁA DO OSTATNIEJ TRASY Z JASONEM NEWSTEDEM. W SIECI POJAWIŁO SIĘ NAGRANIE Z 2000 ROKU


Slash opowiedział, co jest dla niego najważniejsze w albumu ''Back in Black'' AC/DC

Jak powiedział Slash w specjalnej wypowiedzi, która ma nawiązywać do 40-lecia ''Back in Black'':
 
Pierwszy raz usłyszałem tę płytę w domu przyjaciela. To był 1980 rok i przełomowy moment w rocku, bo wszystkie moje ulubione zespoły albo się rozpadły, albo ich członkowie umarli. Znałem płyty „Highway To Hell” i „Dirty Deeds Done Dirt Cheap”, ale nie wiedziałem, że Bon Scott umarł.
 
Nagle ukazał się „Back In Black” i był niczym wezwanie do boju dla rock and rolla i heavy metalu. Zabójcza płyta od początku do końca. Wszystkie piosenki są dobre. Singel „Back In Black” to jeden z najlepszych singli rocka. Ale jedną z moich ulubionych piosenek na płycie jest „Rock’n’Roll Ain’t Noise Pollution”.

Do dziś jedna z moich ulubionych solówek wszech czasów jest w „Hells Bells”. Ta płyta była dla mnie momentem zwrotnym.

SLASH OPOWIEDZIAŁ WPROST O SWOJEJ WALCE Z NAŁOGAMI: TO BYŁO NAPRAWDĘ TRUDNE ZADANIE

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz