Daniel Wardziński

01.03.2017 (11:08)

Skrillex dołączą do emo-rockowców. Będzie wokalistą?Skrillex dołączył do zespołu emo-rockowego From First To Last na stałe. Czy Skrillex będzie wokalistą grupy? Zaskakująca decyzja supergwiazdy muzyki elektronicznej i jej szczegóły na EskaROCK.pl.

Skrillex chce zostać gwiazdą rocka? Popularny DJ, który ostatnio spotkał się w studio z gwiazdami Incubus i Deftones, chyba postanowił spełnić swoje marzenie, aby zostać rockmanem. Skrillex zanim zaczął działać w klimacie EDM działał w zespole From First To Last. W styczniu wsparł swoją macierzystą grupę w nowym singlu, a teraz potwierdził, że wraca do zespołu na stałe.

Skrillex będzie frontmanem rockowego zespołu

Skrillex był członkiem From First To Last do 2007 roku i był wokalistą grupy. W 2007 zrezygnował i poświęcił się muzyce elektronicznej dlatego, że ucierpiał jego głos. Jaką rolę w zespole będzie sprawował po 10 latach od tego wydarzenia? Wiele wskazuje na to, że będzie pracował jako producent i postanowi wykorzystać swoje doświadczenia ze sceny DJ-skiej w muzyce rockowej.

From First To Last - Make War [AUDIO]

Jesteście ciekawi jakiej muzyki możemy spodziewać się po tym ponownym spotkaniu starych kolegów? Najlepszą odpowiedzią jest styczniowy singiel Make War, który robi nam apetyt na więcej. Posłuchajcie jak to brzmi:
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-21
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?

  2020-01-21
  Cisza ze strony AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana, zwłaszcza, że jakiś czas temu widziano zespół razem w okolicach studiach nagraniowego. Teraz pojawiły się plotki, że nowy album AC/DC pojawi się w lutym, a potem grupa ruszy w trasę.
 • Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki SMS

  2020-01-21
  Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki dla babć? Mamy dla Was proste propozycje i pomysły, aby sprawić im przyjemność w dniu ich świąt.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhub za to, że nie ma napisów w filmach

  2020-01-20
  Jeżeli ktoś mówił mu, że ogląda filmy porno dla fabuły i mu nie wierzyliście, to ten przypadek zweryfikuje wasze podejście. Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhuba o to, że w filmach nie ma napisów dla niesłyszących.
 • Jak Josh Klinghoffer ocenia odejście z Red Hot Chili Peppers? Czy wszystko odbyło się w zgodzie?

  2020-01-20
  Zmiany w składzie Red Hot Chili Peppers były zaskoczeniem dla wszystkich, jednak wiele osób też się ucieszyło z faktu, że do składu wraca John Frusciante. Jak na to wszystko zareagował Josh Klinghoffe?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz