Dominik Pajewski

20.01.2020 (11:59)

Shavo Odadjian (SOAD) założył nowy zespół! Co wiemy o grupie?Fani System Of A Down są raczej pogodzeni z faktem, że zespół nie zamierza wydawać nic nowego. W momencie wydawniczego niebytu, basista grupy, Shavo Odadjian postanowił powołać do życia nowy zespół.

System Of A Down znajduje się w wydawniczym niebycie od 15 lat. Grupa zamknęła swoją dyskografię na podwójnym albumie 'Mezmerize/Hypnotize', później zawiesiła działalność, a obecnie tylko koncertuje. Widać, że nie wszyscy członkowie grupy chcą siedzieć z założonymi rękami, Serj Tankian od dawna działa solowo, Daron Malakian realizuje się z projektem Scars On Broadway, John Dolmayan finalizuje wydawnictwo projektu TheseGreyMen, a Shavo Odadjian powołał do życia nową grupę.

POWSTAŁ DOKUMENT O OZZYM OSBOURNIE. ZWIATUN 'THE NINE LIVES OF OZZY OSBOURNE' JUŻ W SIECI [WIDEO]
Shavo Odadjian (SOAD) założył nowy zespół! Co wiemy o grupie?

O zespole wiadomo tyle, że nazywa się North Kingsley i w jego skład wchodzą: Ray Hawthorne, Saro Paparian oraz Shavo Odadjian oczywiście. Jak zpewnia Shavo, nowe piosenki usłyszymy jeszcze w 2020 roku.


Warto też przypomnieć, że basista ma na koncie jeden poboczny projekt, który nosił nazwę Achozen, a w jego składzie znajdowali się: Shavo Odadjian, RZA, Kinetic 9 i Reverend William Burke.

CHESTER BENNINGTON W NOWYM NUMERZE. ZESPÓŁ WOKALISTY UDOSTĘPNIŁ PREMIEROWY SINGIEL

System Of A Down zobaczymy w Polsce 30 czerwca 2020 w TAURON Arenie w Krakowie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz