Dominik Pajewski

25.06.2020 (10:48)

Serj Tankian broni Johna Dolmayana przed hejtem, jaki pojawił się w sieciJohn Dolmayan jest ostatnio pod mocnym ostrzałem krytyki fanów, którzy nie zgadzają się z jego poglądami politycznymi. W obronie bębniarza stanął Serj Tankian, który mimo tego, że jest na innym biegunie poglądów, stoi murem za Dolmayanem.

John Dolmayan nie ma ostatnio łatwego czasu, ponieważ przez swoje poglądy polityczne został mocno zjechany przez fanów. Serj Tankian, który prywatnie jest szwagrem Dolmayana i z pewnością znajduje się na innym biegunie ideologicznym, postanowił stanąć w obronie bębniarza, pisząc bardzo szczery post.

FANI METALLIKI WYBRALI NAJLEPSZY NUMER ZESPOŁU. NIESPODZIANKA?


Serj Tankian staje w obronie Johna Dolmayana. Co napisał wokalista?

Jak możemy przeczytać w specjalnym poście Tankiana:

Kocham i szanuję mojego perkusistę i szwagra, niezależnie od tego jak przeciwne są nasze poglądy polityczne. Zawsze wspierał mnie w kwestii uznania ludobójstwa Ormian. Poziom nienawiści i głupoty jakie w sieci płyną pod jego adresem są nieusprawiedliwione.

Pamiętajcie, niezależnie od poglądów, tylko artyści, którym naprawdę zależy, są gotowi ryzykować alienowanie fanów w imię tego, co uważają za prawdę.

Niektórzy uważają to za słabość, ale artystyczna i polityczna dychotomia a może i kwadrychotomia (nie ma takiego słowa) uczyniły System Of A Down tym, czym dziś jest. 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My drummer and brother in law @johndolmayan_ whom I love and respect irrespective of our extremely polarized political commentary and differences has always been my stalwart ally in efforts for recognition of the Armenian genocide within Soad. The amount of online hate and stupidity against him and I are unjustifiable: social media has created an erroneous digital society that partially thrives on this reality. Remember irrespective of the stance, only artists that truly care and are impassioned will risk alienating their base for what they consider the truth. Our dilemma and possible fallacy is that we have two in one band. Some may consider that a weakness but the artistic, political and social dichotomy if not quadrichotomy (not a word) has made @systemofadown what it is today. Thank you all for reading. We should all do more non-online reading :)

Post udostępniony przez Serj Tankian (@serjtankian)


System Of A Down są obecnie w trakcie planowania nowych dat koncertowych. Zespół skupia się bardziej na występach festiwalowych, podczas których będzie headlinerem.

RONDO WOŚP W WARSZAWIE. "MOŻNA POWIEDZIEĆ ŚMIAŁO, ŻE JEST TO NASZ KAWAŁEK ZIEMI!"

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz