Daniel Wardziński

10.03.2017 (14:09)

Serial kryminalny Serangoon Road już w Polsce! Zbrodnie, romanse i Singapur lat 60. – to trzeba zobaczyć!Serial kryminalny Serangoon Road już na eskaGO! Australijski detektyw ściga zbrodnie w Singapurze lat 60., w tle wybuchają kolejne zamieszki, a bohaterom nie brakuje namiętności. Mroczna historia i szokujące zwroty akcji – musicie to zobaczyć!

Serangoon Road, kryminalna produkcja w stylu Tabu czy Detektywa, to historia człowieka, który walczy ze zbrodniami i własną przeszłością, wdaje się w romanse i buntuje przeciwko światu. Akcja Serangoon Road rozgrywa się w Singapurze lat 60., więc śledztwa głównych bohaterów są prowadzone na tle konfliktów politycznych, przemian społecznych, zamieszek i wiszącej w powietrzu wojny domowej. Sam Callaghan, główny bohater serialu Serangoon Road, jest Australijczykiem z urodzenia, ale w dzieciństwie wraz z matką został internowany przez Japończyków, więc obok zbrodni i śledztw, ważnym elementem produkcji są konflikty kulturowe i odmienne dążenia pochodzących z różnych światów postaci.

Bohaterowie serialu Serangoon Road muszą podejmować trudne decyzje, nie zawsze zachowują się etycznie, a ich życie pełne jest sprzeczności. Dzięki temu, że Serangoon Road nie tylko rozgrywa się w Singapurze, ale też został tam nakręcony, wszystkie odcinki są utrzymane w specyficznym, dość mrocznym klimacie, który powinien spodobać się fanom Tabu czy Detektywa.

Serangoon Road – gdzie oglądać?

Serangoon Road składa się z 10 odcinków, które w polskiej wersji językowej można zobaczyć wyłącznie na eskaGO. Serangoon Road jest dostępne online, do oglądania za darmo i bez logowania. Wystarczy wejść na stronę eskaGO i wybrać interesujący nas tytuł albo kliknąć w player poniżej. Serangoon Road nie przestanie Was zaskakiwać!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz