Dominik Pajewski

01.07.2019 (14:09)

Seria zawodów Vans Shop Riot powraca już po raz 11.Po okrągłej, dziesiątej rocznicy, Vans Shop Riot powraca już po raz 11. Co roku, zaczynając od 2008, ten niezwykły koncept marki Vans promuje najlepszych europejskich deskorolkowców. To jedyna taka formuła skierowana bezpośrednio do skateshopów. Jest wyrazem uznania Vansa dla tej grupy jak również świetnym eventem integrującym cała społeczność deskorolkową.

Rozpoczynająca się w Warszawie, 6 lipca, seria imprez Vans Shop Riot będzie kontynuowana w kolejnych europejskich państwach, takich jak Anglia, Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Izrael, Belgia, Holandia, Dania, Czechy, Grecja i Portugalia.
Vans Shop Riot to zawody, w których najlepsze skateshopy, w którym najlepsze sklepy skate w danym kraju konkurują w jednym ze swoich najlepszych skateparków. Zwycięska drużyna wygrywa udział w wielkim europejskim finale Vans Shop Riot, a Vans opłaca wszelkie koszty związane z podróżą.
 
Po raz pierwszy w historii konkursu, Vans daje szansę zakwalifikowania się do finału krajom europejskim, które nie mogą fizycznie uczestniczyć w europejskiej trasie kwalifikacyjnej, organizując konkurs online na najlepsze skate video. Tym samym nieustannie rozwija swoje zaangażowanie we wspieranie sklepów skate, również na mniejszych rynkach.
 
Co roku finał Vans Shop Riot odbywa się w innym kraju. Tegoroczny finał odbędzie się w Amsterdamie w Noord Skatepark 25 i 26 października.
 
Polski Vans Shop Riot odbędzie się w sobotę 6 lipca 2019 na Skateparku Zachodnim w Warszawie. Start o godzinie 11:00. Wstęp wolny

NOWA PŁYTA KORNA BĘDZIE BARDZO MROCZNA. JONATHAN DAVIS ZDRADZA SZCZEGÓŁY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz