Dominik Pajewski

09.07.2020 (15:26)

Rocky IV - wersja reżyserka trafi na ekrany! Sylvester Stallone potwierdza prace nad nową wersjąRocky IV jest uznawany za najlepszą część całego cyklu o filmowym pięściarzu. Okazuje się, że istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany i czuwa nad nią Sylvester Stallone.
 

Gdy na ekrany trafiała czwarta część Rocky'ego, nikt nie spodziewał się raczej, że będzie to taki hit, który nazywany będzie najlepszą częścią cyklu. Starcie Rocky'ego z Ivanem Drago, stało się ikoniczne i trafiło na stałe do kanonu kina. Jak się okazuje, istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany!

CZAS KWARANTANNY BYŁ DLA SLASHA BARDZO POZYTYWNY. GITARZYSTA STWORZYŁ NUMERY NA NOWE GUNS N' ROSES


Rocky IV - wersja reżyserska trafi na ekrany

Najsłynniejsza część Rocky'ego zarobiła na świecie 300 milionów dolarów, stając się jednocześnie najbardziej kasową częścią cyklu. Okazuje się, że istnieje wersja reżyserska filmu, która ma trafić na ekrany. Nie wiadomo co prawda, czy odbędą się specjalne pokazy filmu, ale pewne jest, że nad całym procesem czuwa sam Sylvester Stallone. Jak powiedział aktor:

Wersja reżyserska jest niesamowita!

Pozostaje w takim razie czekać na wersję reżyserską filmu, który do dziś uznawany jest za najlepszy film cyklu o Rockym i jeden z najlepszych filmów w karierze Sylvestra Stallone'a.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz