Anna Skalik

04.03.2014 (14:49)

ROCKOWE PREMIERY 2014: Linkin Park - będzie reedycja Collision Course [VIDEO]Reedycja Collision Course - albumu Linkin Park i rapera Jaya Z - wyjdzie 19 kwietnia. W 2014 roku mija 10 lat od premiery tego wydawnictwa. Reedycja ma być formą uczczenia jubileuszu.
 

W 2014 ukaże się reedycja albumu Collision Course, będącego mash-upem piosenek zespołu Linkin Park i rapera Jaya Z. Okazją do reedycji jest jubileusz - od premiery oryginalnej  edycji tego wydawnictwa mija właśnie 10 lat.

Specjalna jubileuszowa reedycja Collision Course ukaże się na niebieskim winylu. Premiera wydawnictwa zapowiadana jest na 19 kwietnia 2014 roku.

>>> Rockowe koncerty 2014: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park <<<


Reedycja płyty Collision Course zawierać będzie 6 mash-upów. W zestawie z niebieskim winylem znajdzie się także DVD, zawierające film ze wspólnego koncertu Linkin Park i Jaya Z, z 2004 roku.

Zobaczcie jeden z numerów, które znalazły się na płycie Collision Course.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz