Anna Skalik

22.08.2014 (15:15)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Dawid Podsiadło na darmowym festiwalu GOODFEST 2014. Kiedy i gdzie? [VIDEO]Darmowy koncert Dawida Podsiadło! Wokalista zagra na Goodfest 2014 w Dębicy. Kiedy i gdzie? Sprawdź informacje o festiwalu w Dębicy. Kto jeszcze zagra?

Dobra wiadomość dla fanów Dawida Podsiadło - wokalista zagra koncert w ramach darmowego festiwalu Goodfest 2014. Gdzie i kiedy odbędzie się impreza? Sprawdź datę i miejsce Goodfest 2014.

Dawid Podsiadło na Goodfest 2014 zagra ze swoim pierwotnym zespołem - Curly Heads. Artysta wraz z zespołem właśnie pracują nad swoją debiutancką płytą, a publiczność zgromadzona na Goodfest 2014 w Dębicy będzie miała szansę usłyszeć singiel promujący nadchodzący krążek.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Festiwal Goodfest 2014 to trzecia już edycja imprezy, która odbywa się w Dębicy. Ideą festiwalu jest to by występowali na nim artyści cenieni przez fanów i krytyków, na co dzień występujący na scenach najbardziej prestiżowych festiwali nie tylko w Polsce, ale i za granicą. W line-upie Goodfestu 2014 znaleźli się artyści tacy jak Bokka, Kamp!, Dawid Podsiadło czy Fismoll.

Inne informacje o festiwalu Goodfest 2014 znajdziecie w poniższym linku.

>>> Goodfest 2014 - kiedy i gdzie festiwal? Kto zagra? <<<>>> Smutne piosenki o rozstaniach - polskie i zagraniczne rockowe kawałki na doła <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz