Anna Skalik

11.04.2014 (10:28)

ROCKOWE COVERY: Arcade Fire wykonali cover Heart Of Glass Blondie. Zobacz przeróbkę hitu. [VIDEO]Zespół Arcade Fire zagrał cover Heart Of Glass Blondie. Posłuchajcie starego hitu w wykonaniu kanadyjskiego zespołu Arcade Fire. Jak Waszym zdaniem Régine Chassagne zaśpiewała ten numer?

Arcade Fire wykonali cover kultowego numeru zespołu Blondie - Heart Of Glass. Przeróbkę zagrali podczas koncertu na Cynthia Woods Mitchell Pavilion w Houston.

Posłuchajcie coveru Heart Of Glass w wykonaniu Arcade Fire. Jak Wam się podoba to wykonanie?

>>> Przystanek Woodstock 2014: Piersi gwiazdami Woodstocku <<<

Arcade Fire podczas swoich koncertów często wykonują covery różnych piosenek z repertuaru przeróżnych wykonawców.

Do tej pory zagrali już m.in. własne wersje numeru Motownphilly soulowej grupy Boyz II Men, Young Lions zespołu Constantines, Uptight (Everything’s Alright) Stevie Wondera czy też Controversy Prince'a.

>>> Linkin Park - The Hunting Party: nowa płyta zespołu. Sprawdź datę premiery <<<

Arcade Fire - Sprawl II + cover Heart Of GlassESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz