Anna Skalik

25.02.2014 (17:08)

ROCKOWA PREMIERA: Coldplay - Midnight - teledysk do nowej piosenki! [VIDEO]Coldplay - Midnight - zespół zaprezentował teledysk do nowej piosenki. Utwór Midnight ma szansę znaleźć się na nowej płycie grupy Coldplay, która - według nieoficjalnych informacji- ukaże się jeszcze w 2014 roku.

Nowy teledysk Coldplay - do piosenki Midnight. zobaczcie go na EskaROCK.pl.

Klip do Coldplay - Midnight pojawił się w sieci 25 lutego 2014. Grupa zapowiedziała go kilka godzin wcześniej m.in. na Facebooku i Instagramie. Co na to fani? Ich komentarze wskazują na to, że klip przypadł im do gustu. Wszyscy z niecierpliwością czekają na nową płytę zespołu.

O tym, że nowy album Coldplay ukaże się w 2014 roku mówiło się już od jakiegoś czasu. Nieoficjalne informacje wskazują, że nowa płyta Coldplay wyjdzie pod koniec roku. Na razie niw wiadomo, czy znajdzie się na niej kawałek Midnight.  

>>> Rockowe koncerty 2014: koncertowy rozkład jazdy <<<

Przypomnijmy, że ostatni album Coldplay - Mylo Xyloto - ukazał się w październiku 2011 roku. Znalazły się na nim takie hity jak Paradise czy Charlie Brown.

Coldplay - Midnight - teledysk

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz