Anna Skalik

07.03.2014 (14:53)

ROCKOWA PREMIERA 2014: Editors - What Is This Thing Called Love - zobacz najnowszy klip zespołu [VIDEO]Editors ujawniają kolejny klip - teledysk do piosenki What Is This Thing Called Love z płyty The Weight Of Your Love. Video do kolejnego singla Editors prezentujemy Wam na EskaROCK.pl.

Editors - What Is This Thing Called Love - to kolejny singiel z nowej płyty zespołu, krążka The Weight Of Your Love. Kawałek ukazuje się niemal równocześnie z innym singlem, Sugar, do którego teledysk grupa ujawniła na początku marca. Oba klipy są już dostępne na EskaROCK.pl.

>>> Rockowe koncerty 2014: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park <<<

Najnowszy teledysk, czyli klip do What Is This Thing Called Love, różni się od poprzedniego, zrealizowanego do Sugar - jest bowiem zrealizowany jako czarno-biała animacja. Video prezentujemy Wam poniżej. Jak podobają Wam się takie klipy? 

Editors - What Is This Thing Called Love

 
Dla porównania: tak wygląda teledysk do kawałka Editors - Sugar.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz