Dominik Pajewski

22.06.2020 (15:03)

Robert Trujillo wspomina o nieudanym coverze Metalliki. Co najgorzej wyszło?Metallica zrobiła prawdziwą furorę coverami znanych piosenek, które pojawiały się na koncertach z trasy promującej album ''Hardwired...To Self-Destruct''. Niestety, nie każdy cover wyszedł dobrze, o czym wspomniał Robert Trujillo.

Metallica mocno zaskoczyła wszystkich, gdy wykonywała lokalne covery podczas stadionowej trasy. Był to oczywiście miły gest ze strony zespołu, który w danym kraju przygotowywał cover jakiejś lokalnej piosenki. W Polsce był to za pierwszy razem ''Wehikuł czasu'' grupy Dżem, a za drugim razem ''Sen o Warszawie'' Czesława Niemena. Okazuje się, że nie zawsze te covery należały do udanych. Robert Trujillo wspomniał o pewnym razie, gdy zespołowi totalnie nie wyszła pewna przeróbka.

GITARA KURTA COBAINA Z KONCERTU MTV UNPLUGGED, SPRZEDANA ZA REKORDOWĄ KWOTĘ!


Robert Trujillo wspomina nieudany cover Metalliki. W którym miejscu nie wyszła przeróbka?

W wywiadzie dla ''Drinks With Johnny'' Rob Trujillo wspomniał o koncercie, jaki Metallica grała w Pensylwanii i coverowała hymn uczelni Penn State. Jak wspomniał artysta, to nie był dobry pomysł:
 
Pomyślałem, że zagramy hymn Penn State, ale zagraliśmy ze 20 sekund i wszyscy mieli to gdzieś. Pomyślałem sobie „o mój Boże” i przestałem grać, bo byłem tak zażenowany. Kirk jednak grał dalej. Szybko przeszliśmy do piosenki Metalliki. To był nasz wybieg, „no dobra, spieprzyliśmy to, ale posłuchajcie tego”. Kawałki Metalliki ratowały nam skórę w Stanach.

Zobaczcie, jak wyglądała przeróbka o której wspomina Rob:


SERJ TANKIAN ZARZUCA FANOM SOAD HIPOKRYZJĘ. O CO CHODZI?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz