Dominik Pajewski

16.09.2020 (13:54)

Robert Plant zdradził, który znany muzyk rozdawał marihuanęRobert Plant przez lata swojej kariery, widział wiele rzeczy, które często mogą zaskakiwać. Artysta ostatnio podzielił się tym, który z muzyków miał najwięcej marihuany i chętnie się nią dzielił z innymi.

Robert Plant jest jednym z tych muzyków, który przez lata swojej kariery robił i widział tak różne rzeczy, że czasami można nie wierzyć. Tym razem frontman Led Zeppelin, podzielił się wspomnieniem o muzyku, który posiadał najwięcej marihuany i chętnie się nią dzielił.

RAMMSTEIN - NOWA PŁYTA W DRODZE? ZESPÓŁ PRZEBYWA W STUDIU NAGRANIOWYM


Robert Plant: on miał cały wagon towaru. Wszystko darmowe.

W wywiadzie dla podcastu 'Digging Deep', Robert Plant wspomniał, który artysta miał bardzo dużo marihuany i chętnie się z nią dzielił:

Zostaliśmy kilka miesięcy temu zaproszeni na trasę w Williem Nelsonem. Podróżował wielkim autokarem i rozdawał wszystkim trawę. Po prostu rozdawał. Miał cały wagon towaru. Wszystko darmowe. Mogłeś wejść, wziąć działkę i wyjść po drugiej stronie.

Warto dodać, że Robert Plant koncertował z Williem Nelsonem w 2019 roku, także sytuacja jest dosyć świeża. Jak widać, rock and roll jest cały czas żywy, a gwiazdy rocka cały czas bawią się jak chcą.

DONALD TRUMP JEST FANEM GUNS N' ROSES! PREZYDENT USA MA NAWET SWÓJ ULUBIONY KLIP ZESPOŁU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz