Dominik Pajewski

21.10.2019 (12:08)

Rob Zombie i Cradle Of Filth zareagowali na Billie Eilish w ich koszulkachBillie Eilish cieszy się szacunkiem u wykonawców rockowych, którzy doceniają jej oryginalność i pomysł na siebie. Niedawno, wokalistka pokazała się w specjalnej koszulce, stworzonej z trzech wzorów shirtów kapel metalowych. Muzycy postanowili skomentować oryginalną kreację artystki.

Billie Eilish jest prawdziwym fenomenem, który zaskakuje wszystkich. Młoda artystka, podbija listy przebojów, na jej koncertach bawi się tysiące fanów, a świat rockowy zaczyna coraz bardziej doceniać jej twórczość.

LINDEMANN UDOSTĘPNIŁ KLIP STWORZONY W CAŁOŚCI PRZEZ SZTUCZNKĄ INTELIGENCJĘ [WIDEO]
 Billie często zaskakuje swoimi stylizacjami, które często przyciągają uwagę i często  przypominają pidżamy. Niedawno, wokalistka pojawiła się w koszulce, która połączyła motywy trzech różnych wykonawców i to wykonawców typowo rockowo/metalowych. Shirt był połączeniem motywów Roba Zombie, Cradle Of Filth oraz Type O Negative, co wywołało pewnego rodzaju dyskusje.

Type O Negative skomentowali całą sytuację pisząc:

Billie Eilish z pewnością jest wyjątkową i zajebistą gwiazdą, która chodzi własną ścieżką. Niesamowite widzieć, że wspiera Type O.Teraz stylizację skomentowali Rob Zombie oraz Cradle Of Filth.

Artyści komentują koszulkę Billie Eilish

Tym razem głos zabrali Rob Zombie i Cradle Of Filth. Słynny reżyser i muzyk napisał:

Billie Eilish daje czadu w kolejnej koszulce Zombiego. Rock on!

Cradle Of Filth
napisali z kolei:

Cokolwiek myślicie o Billie Eilish ma naprawdę dobry gust jeśli chodzi o muzykę gotycką.

MARILYN MANSON - NOWY KLIP TRAFIŁ DO SIECI. FANI BARDZO DOBRZE OCENIAJĄ PIOSENKĘ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz