Dominik Pajewski

06.07.2020 (14:18)

Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.

Bilety na koncerty topowych gwiazd bywają bardzo, bardzo drogie i nie każdego stać na wejściówkę, która uprawniać będzie do stania w pierwszym rzędzie. Jeżeli to pocieszy kogokolwiek, to ceny biletów zawsze zaskakiwały, a świadczyć może o tym archiwalny wywiad z Nirvaną, gdzie reakcja Kurta Cobaina na ceny biletów na koncert Madonny, mówi wszystko.

ARTUR ROJEK NAGRAŁ NUMER Z TACO HEMINGWAYEM! POSŁUCHAJCIE WSPÓLNEJ PIOSENKI ARTYSTÓW

 

Reakcja Kurta Cobaina, gdy usłyszał o cenach biletów na Madonne, niszczy system! Do sieci trafił archiwalny wywiad

Do sieci trafił wywiad z Nirvaną z 1993 roku, który wcześniej nie był publikowany. W rozmowie pada pytanie o to, co Cobain myśli o artystach, którzy za bilet na swój koncert biorą od 50 do 75 dolarów jak Madonna. Reakcja Kurta jest bezcenna, z resztą zobaczcie sami:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz