Dominik Pajewski

28.05.2020 (14:03)

Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.

Rammstein jest na takim poziomie i etapie kariery, że co chwilę pojawia się tysiące fanów, którzy chętnie coverują znane numery zespołu. Przeglądając sieć, można znaleźć większość znanych numerów grupy, które zostały przerobione na  praktycznie każdy gatunek i styl. Tym razem, do sieci trafiło coś wyjątkowego, folkowy cover piosenki ''Ohne Dich''.

SERJ TANKIAN O PANDNEMII KORONAWIRUSA: NATURA WYSŁAŁA NAS DO NASZYCH POKOI


Rammstein - Ohne Dich: ballada zespołu, została przerobiona na klimatyczny folk

Istniejący od 2014 roku syberyjski zespół Nytt Land, postanowił wziąć na warsztat jedną z najbardziej wzruszających ballad zespołu Rammstein. Utwór ''Ohne Dich'', który pojawił się na krążku ''Reise, Reise'', nie pojawia się za często na koncertach grupy, jednak jest bardzo lubiany przez fanów i jak widać, idealnie nadaje się do coverowania. Posłuchajcie folkowej wersji utworu:

Rammstein w Polsce 2021 - kiedy koncert?

Zespół przełożył swój występ z 2020 roku na 2021 rok, na dokładnie ten sam dzień. Grupa pojawi się na PGE Narodowym 17 lipca 2021.

METALLICA UDOSTĘPNIŁA KONCERT, KTÓREGO SETLISTĘ WYBIERALI FANI [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz