Dominik Pajewski

14.10.2019 (10:22)

Rammstein w 1 z 10. Jak uczestnik poradził sobie z pytaniem, związanym z zespołem?W programie 1 z 10 pojawiają się pytania, które potrafią skutecznie zbić z tropu. Jednak tym razem,  pytanie muzyczne trafiło na uczestnika, który bez problemu zidentyfikował artystę.

W programie 1 z 10 nie wiele się zmienia od lat, scenografia jest praktycznie taka sama, a prowadzący to cały czas kulturalny Tadeusz Sznuk. Nie zmienny jest również poziom trudności, który jest bardzo wysoki i śmiało można stwierdzić, że nie jedna osoba często nie znała odpowiedzi na, z pozoru proste pytanie. Co jakiś czas, w programie pojawią się zagadki muzyczne, które często potrafią wprowadzić w zakłopotanie. Tym razem wybrano piosenkę zespołu Rammstein, która trafiła na odpowiedniego uczestnika.

SWETER KURTA COBAINA, KTÓRY NIGDY NIE BYŁ PRANY ZOSTAŁ ZNOWU WYSTAWIONY NA AUKCJĘ ZA GIGANTYCZNE PIENIĄDZE
 

Rammstein w 1 z 10. Jak uczestnik poradził sobie z pytaniem, związanym z zespołem?

Podczas jednego z odcinków, z głośników można było usłyszeć numer 'Mutter' z albumu Rammstein o tym samym tytule. Pytanie trafiło na pana Artura, który bezbłędnie odgadł wykonawcę piosenki. Zobaczcie sami:Ciekawe czy pan Artur wybiera się na warszawski koncert Rammstein, który odbędzie się w lipcu? Bilety są praktycznie niedostępne, dlatego warto było się pośpieszyć z ich zakupem.

LEGENDARNY DJ, PRZEROBIŁ PRZEMÓWIENIE GRETY THUNBERG NA KLIMATY ELECTRO

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • „III” - premiera trzeciego albumu Oberschlesien na Barbórkę

  2019-12-11
  4 grudnia wyszedł trzeci krążek grupy z Piekar Śląskich. Konsekwentnie, jak dwie poprzednie płyty , zatytułowany jedynie cyfrą album pozostaje utrzymany w charakterystycznej dla zespołu stylistyce industrial-metalu.
 • Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

  2019-12-11
  Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.
 • EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

  2019-12-11
  Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.
 • Artur Rojek - Kundel: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

  2019-12-11
  Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafiła zapowiedź utworu pod tytułem 'Kundel'.
 • Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

  2019-12-11
  Utwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz