Dominik Pajewski

10.01.2020 (11:27)

Rage Against The Machine są hipokrytami? Chodzi o występ na CoachelliRage Against The Machine powracają na scenę i z pewnością można nazwać to jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie muzyki. Niestety, nie wszyscy fani są zadowoleni z faktu, że grupa powraca akurat na festiwalu Coachella.

Powrót Rage Against The Machine na scenę, to jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat. Grupa co prawda koncertowała jeszcze w 2010 roku, jednak z planów na nową płytę nic nie wyszło. Później został powołany do życia projekt Prophets Of Rage, który całkiem nieźle sobie radził i cieszył się szacunkiem fanów. Panowie dogadali się jednak z Zackiem de la Rochą, dzięki czemu zespół znowu zacznie grać. Niestety, nie wszystkim fanom podoba się to, że grupa wraca akurat na festiwal Coachella.

PATTI SMITH NAPISAŁA POEMAT DLA GRETY THUNBERGRage Against The Machine są hipokrytami? Chodzi o występ na Coachelli

Jeden z fanów RATM zarzucił zespołowi, że granie na Coachelli, gdzie bilety są po 500 dolarów to ogromna hipokryzja. Jak podkreślił fan, an tego typu festiwalu nie ma raczej co robić rewolucji:

Ceny biletów na Coachellę zaczynają się od ok. 500 dolarów, a potem idą ostro w górę. Na tym festiwalu nie będzie rewolucji, bo to festiwal dla tych, którzy mogą sobie na niego pozwolić. Wybraliście złe miejsce na reaktywację (oczywiście, nie mówiąc o kwestiach finansowych).

Tom Morello postanowił krótko skomentować całe zamieszanie, pisząc:

Rage był gwiazdą Coachelli 1999 i 2007. #YaLateOnYaHate

Czy RATM pojawią się na innych festiwalach? Według przecieków tak, jednak oficjalnie jeszcze nic nie potwierdzono.

METALLICA WSPIERA WALKĘ Z POŻARAMI W AUSTRALII


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz