Dominik Pajewski

05.12.2019 (14:06)

Quentin Tarantino ujawnił 3 swoje ulubione filmy z 2019 rokuQuentin Tarantino uznawany jest za twardego gościa, którego ciężko zaskoczyć, a przede wszystkim doprowadzić do wzruszenia. Okazuje się, że reżyser docenia różne filmy i oprócz genialnego 'Parasite', Tarantino ma inną trójkę ulubionych filmów.

Quentin Tarantino to postać w świecie kina, która bardzo wyraźnie zapisała się na kartach historii. Oprócz ciekawych filmów, reżyser budzi zainteresowanie swoim życiem prywatnym i podejściem do pracy, które jest równie ciekawe co jego filmy. Z pewnością, wielu fanów ucieszy się, że reżyser ujawnił swoją trójkę ulubionych filmów. O dziwo, nie ma tutaj filmu 'Parasite'.

WSPÓLNY NUMER JACKA WHITE'A I JACKA BLACKA TRAFIŁ DO SIECI! POSŁUCHAJCIE JACK GREYQuentin Tarantino ujawnił 3 swoje ulubione filmy z 2019 roku

Erick Weber z Ace Awards rozmawiał niedawno z Quentinem Tarantino i zapytał o ulubione filmy w 2019 roku. Reżyser wybrał ulubioną trójkę, którą można poznać poprzez post Twitterowy Erica Webera:
Jak widać, złota trójka Tarantino jest raczej logiczna, w końcu wymienił filmy, które przewidywane były jako hity 2019 roku.

BABY YODA ZOSTANIE 'CZŁOWIEKIEM ROKU' TIME? FANI STWORZYLI PETYCJĘ


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot wyda eksperymentalny krążek przed końcem trasy?

  2020-01-29
  Slipknot jest w świetnej formie, o czym świadczyć może fakt świetnie przyjętej płyty oraz to, że koncerty zespołu wyprzedają się w kilka chwil. Okazuje się, że grupa nie zwalnia tempa i planuje kolejny krążek.
 • Nergal zdradził kulisy ujawnienia tożsamości wokalisty Ghost

  2020-01-29
  Nie wszyscy może pamiętają, ale to głównie ze strony Nergala pojawiły się pierwsze przesłanki o tożsamości wokalisty grupy Ghost. Teraz Nergal zdradził, jak to wszystko wyglądało zza kulis.
 • Gotowe na każdą przygodę – Vans UltraRange EXO

  2020-01-29
  Prawdziwa przygoda zaczyna się, gdy coś pójdzie nie tak. Wtedy niezbędne okazuje się niezawodne wsparcie. Właśnie dlatego opracowaliśmy nowy model UltraRange EXO – buty, które nie tylko wytrzymają podróż, ale zapewnią też wygodę w najbardziej wymagających sytuacjach.
 • Zwariowana 9-letnia perkusistka, zawstydziła swoją grą dorosłych bębniarzy [WIDEO]

  2020-01-29
  Wielcy muzycy odchodzą albo kończą swoje kariery i większość fanów ciężkich brzmień pyta: co dalej? Nadzieja w młodym pokoleniu, które wymiata na instrumentach jak zawodowcy!
 • Venom 2 - wyciekła fabuła nowego filmu

  2020-01-29
  Venom na całym świecie zrobił ogromną furorę i praktycznie pewnym było, że powstanie kontynuacja. Wiemy, że Venom 2 powstaje, a w sieci pojawiły się przecieki fabuły.
 • Chcesz wystąpić w nowym klipie Roguckiego? Ruszyły zgłoszenia

  2020-01-29
  W momencie gdy Coma i The Dumplings zawiesili działalność, Karaś i Rogucki stworzyli wspólny projekt. Duet szykuje nowy klip, w którym możecie zagrać! Ogłoszono nabór do klipu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz