Dominik Pajewski

26.11.2019 (12:03)

Psy 3 - W imię zasad: TRAILER trafił do sieci! [WIDEO]To będzie największa premiera kinowa 2020 roku! Wielki powrót Bogusława Lindy w roli Franza Maurera, do tego Cezary Pazura w roli 'Nowego' i Artur Żmijewski jako Radosław Wolf. Do sieci trafił pierwszy trailer filmu 'Psy 3: W imię zasad'.

Na film 'Psy 3' czeka wielu fanów serii, którzy mają ogromne oczekiwania wobec kontynuacji kultowego filmu. Znamy szczegóły filmu, cały tytuł oraz datę premiery, jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów ostatnich lat. Teraz do sieci trafił trailer filmu 'Psy 3: W imię zasad'.

NOWY SAMOCHÓD TESLI STAŁ SIĘ HITEM SPRZEDAŻY! ELON MUSK MÓWI O REKORDZIE


Psy 3 - W imię zasad: TRAILER trafił do sieci! [WIDEO]

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie filmu:

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

BABY YODA - MEMY. OTO NAJLEPSZE OBRAZKI Z NAJSŁODSZYM BOHATEREM W HISTORII STAR WARS


W sieci pojawił się trailer filmu, zobaczcie, co przygotowano dla widzów:
 


Film 'Psy 3: W imię zasad' trafi do kin 17 stycznia 2020 roku.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz