Dominik Pajewski

17.02.2020 (14:43)

Psy 2,5. W imię miłości. O co chodzi? Czym jest wydawnictwo?Psy 3. W imię zasad, pojawiły się w kinach 17 stycznia 2020, jednak całą historię uzupełnia jeszcze jedno wydawnictwo. O czym będą 'Psy 2,5. W imię miłości'?

Psy, to jeden z tych filmów, które przez wiele lat, utrzymały status kultowych i absolutnie niepodrabialnych. Specyficzny klimat, muzyka i niezapomniane role Cezarego Pazury oraz Bogusława Lindy, to wizytówka serii. Okazuje się, że powstało uzupełnienie historii, które wyjaśni, co działo się między drugą i trzecią częścią. Czym jest 'Psy 2,5. W imię miłości'?

TILL LINDEMANN NAGRAŁ PORNO, W KTÓRYM SAM WYSTĘPUJE. WSZYSTKO W RAMACH NOWEGO PROJEKTU


Psy 2,5. W imię miłości. O co chodzi? Czym jest wydawnictwo?

Jak poinformował wcześniej serwis NaEkranie.pl, Psy 2,5. W imię miłości. Będą audiobookiem, który powstaje za zgodą Władysława Pasikowskiego. Audiobook będzie czytany przez Cezarego Pazurę i ma być pewnego rodzaju uzupełnieniem historii. Dodatkowo, historia pojawi się w formie książki, która trafi do sprzedaży 19 lutego. Pojawił się także specjalny zwiastun wydawnictwa:ROBERT PATTISON JAKO BATMAN. UJAWNIONO WIZERUNEK AKTORA W SPECJALNYM WIDEO

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • Nie żyje twórca piosenki ,,I love rock and roll''. Przyczyną śmierci był koronawirus

  2020-03-30
  Współtwórca hitu ,,I love rock and roll'', Alan Merrill nie żyje. Artysta odszedł w wieku 69 lat, a przyczyną śmierci był koronawirus.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz