Krzysztof Zawistowski

28.03.2014 (15:10)

PRZYSTANEK WOODSTOCK 2014: Posłuchaj zespołów półfinałowych eliminacji do Przystanku Woodstock 2014! [VIDEO]Przystanek Woodstock 2014: Prezentujemy artystów, którzy wystąpią podczas 1-ego koncertu półfinałowego eliminacji do Przystanku Woodstock 2014 13 kwietnia w Poznaniu, w Centrum Kultury Zamek. Posłuchaj uczestników eliminacji do Najpiękniejszego Festiwalu Świata na EskaROCK.pl

Rusza kolejny etap Eliminacji do Przystanku Woodstock 2014. Pierwszy koncert półfinałowy już 13 kwietnia w Poznaniu, w Centrum Kultury Zamek. Każdy z artystów startujących w konkursie będzie miał 20 minut na zaprezentowanie się na scenie fanom i jury. Gościem specjalnym koncertu będzie zwycięzca zeszłorocznej edycji Eliminacji do Przystanku Woodstock zespół Chemia. Podczas koncertu zagrają:

>>> Przystanek Woodstock 2014: data, gdzie i kto zagra? <<<


Alicetea (Radom)
Thermit (Poznań)
Rosa (Radom)
Jahbestin (Nowy Sącz)
Ukeje (Szczecin)
Exlibris (Warszawa)
Zmaza (Trzcianka)
Dr Misio (Warszawa)


Kolejne koncerty półfinałowe odbędą się w kwietniu i w maju, w Gdańsku, w klubie Bunkier) i we Wrocławiu, w klubie Alibi. Na każdym wystąpi 8 spośród 24 zespołów, które zakwalifikowały  się do pół finału eliminacji do 20. Przystanku Woodstock.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<


Jubileuszowy 20. Przystanek Woodstock odbędzie się jak zwykle w pierwszy weekend sierpnia, w Kostrzynie nad Odrą. Termin Przystanku Woodstock 2014 to 31.07. - 02.08.

Artyści poznańskiego koncertu półfinałowego Eliminacji do Przystanku Woodstock 2014:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Star Trek: Lower Decks - zwiastun i data premiery serialu od twórcy Ricka i Morty'ego

  2020-07-14
  Szykuje się nie lada gratka dla fanów Star Trek i Ricka i Morty'ego! Trwają prace nad serialem animowanym, którego producentem został Mike McMahan. Sprawdźcie zwiastun i datę premiery Star Trek: Lower Decks.
 • Pol'And'Rock 2020 online. Kto wystąpi na Najpiękniejszej Domówce Świata? Line up

  2020-07-14
  Najpiękniejsza Domówka Świata to wydarzenie, które odbędzie się w miejsce odwołanego przez pandemię koronawirusa Pol'And'Rock 2020. Impreza odbędzie się w formie online. Kto pojawi się na wirtualnej scenie? Znamy cały line up!
 • Festiwal Legend Rocka 2021 - LINE UP. Kto zagra w Dolinie Charlotty? Data, bilety

  2020-07-14
  Festiwal Legend Rocka to wyjątkowa impreza w pięknej Dolinie Charlotty, która co roku przyciąga tysiące fanów najlepszej rockowej muzyki. Kto wystąpi w 2021 roku? Organizatorzy potwierdzili pierwsza gwiazdę! Line up Festiwalu Legend Rocka będziemy uzupełniać na bieżąco. 
 • Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwa

  2020-07-13
  Jim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-13
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz