Dominik Pajewski

16.10.2019 (11:34)

Przyjaciele trafią do polskich kin! Gdzie obejrzeć odcinki serialu?Kultowy serial 'Przyjaciele', obchodzi w tym roku 25. urodziny i z tej okazji przygotowano kilka niespodzianek. Już jakiś czas temu mówiono o specjalnych pokazach kinowych odcinków, jednak o Polsce nie było ani słowa. Okazuje się, że w końcu i my się doczekaliśmy, ponieważ ogłoszono daty specjalnych pokazów.

O serialu 'Przyjaciele' powiedziano już wiele i nadal jest to za mało. Tytuł nadal jest popularny, mimo tego, że od premiery minęło 25 lat! Z okazji ćwierćwiecza, przygotowano wiele niespodzianek, jednak ta najciekawsza nie była dotąd dostępna w Polsce. Okazuje się jednak, że i my będziemy mogli zobaczyć najlepsze odcinki w serialu w kinach!

JESTEM TWOIM STARYM – STARTUJE NOWY, ALTERNATYWNY KANAŁ DLA OJCÓW (I NIE TYLKO)Przyjaciele w polskich kinach. Gdzie obejrzymy najlepsze odcinki?

Zaplanowano trzy wieczory i dwanaście odcinków, które zostały wybrane przez fanów. Co ciekawe, pojawią się także bonusowe rzeczy zza kulis. Odcinki pojawią się w kinach Helios i Cinema City, oto daty i odcinki:

24 października


Odcinek, w którym wszystko się zaczęło
Odcinek z brakiem prądu
Odcinek z narodzinami
Odcinek, w którym Ross się dowiaduje

31 października

Odcinek z wideo z balu maturalnego
Odcinek, w którym nikt nie jest gotowy
Odcinek z następnym rankiem
Odcinek z embrionami

7 listopada

Odcinek z Chandlerem w skrzyni
Odcinek ze ślubem Rossa – część druga
Odcinek, w którym wszyscy się dowiadują
Odcinek o Święcie Dziękczynienia

Szczegóły na temat biletów znajdziecie na stronach kin.

MUNIEK STASZCZYK PIERWSZY RAZ OD WYLEWU. MUZYK UMIEŚCIŁ SPECJALNE WIDEO

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz