Krzysztof Zawistowski

05.02.2014 (11:01)

PREMIERA: Bracia - Po Drugiej Stronie Chmur. Zobaczcie, nowy teledysk Braci [VIDEO]Bracia - Po Drugiej Stronie Chmur to najnowszy teledysk formacji Braci Cugowskich do piosenki pochodzącej z najnowszej płyty zespołu Zmienić Zdarzeń Bieg. Zobaczcie, najnowszy teledysk Braci!

Najnowszy teledysk zespołu Bracia do piosenki Po Drugiej Stronie Chmur, to efekt współpracy braci Cugowskich i znakomitej aktorki Katarzyny Herman. Zdjęcia do klipu powstawały w  kamieniołomach, w podwrocławskiej Sobótce.

Za poruszający scenariusz Bracia - Po Drugiej Stronie Chmur odpowiedzialny był Przemysław Chojnacki, autorem zdjęć jest Bartosz Nalazek - na co dzień pracujący w Los Angeles u boku dwukrotnego zdobywcy Oskara, Janusza Kamińskiego.
Przejmująca historia, surowy księżycowy krajobraz oraz wspaniała gra aktorska Katarzyny Herman dały efekt rodem z najlepszych thrillerów.

Piotr Cugowski chwali sobie współpracę z Katarzyna Herman nad Po Drugiej Stronie Chmur: - Jestem szczęśliwy, że pani Katarzyna przyjęła nasze zaproszenie, a po obejrzeniu gotowego klipa, jeszcze bardziej zachwycony Jej aktorskim kunsztem. Dla Niej i dla efektu końcowego warto było poleżeć w plastikowym worku w ziemi...

Bracia - Po Drugiej Stronie ChmurESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz