Dominik Pajewski

13.01.2020 (11:42)

Powstanie serial na podstawie filmu 'Parasite'? O prawa walczą dwie platformy streamingoweParasite to prawdziwy hit, który podbił serca widzów i krytyków. Okazuje się, że ma powstać serial nawiązujący do filmu, a o prawa do jego zrealizowania walczą dwie duże platformy streamingowe.

Gdy film 'Parasite' pojawił się na ekranach kin, momentalnie uznano go za dzieło wielkie i bardzo ważne. Nie ma co dyskutować, film ukazujący różnice społeczne, jest na tyle uniwersalny i poruszający, że ciężko nie przyznać tutaj, że jest to dzieło bardzo ważne. Popularność przełożyła się także na zainteresowanie wielkich platform streamingowych, które chcą zrealizować serial powiązany z filmem.


GUNS N' ROSES WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ W TYM ROKU? WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O TYM GITARZYSTA GRUPY

Powstanie serial na podstawie filmu 'Parasite'? O prawa walczą dwie platformy streamingowe

Jak przekazał 'The Hollywood Reporter' negocjacje między twórcami, a HBO cały czas trwają. Sprawa nie jest jednak taka prosta, ponieważ druga platformą, która chce zaadaptować film na serial jest Netflix. Jak zakończą się negocjacje? Tego nie wiadomo, a wszystko zależne jest od finansów i dogadania się z twórcami.RAGE AGAINST THE MACHINE SĄ HIPOKRYTAMI? CHODZI O WYSTĘP NA COACHELLI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz