Dominik Pajewski

04.12.2019 (12:00)

Powstał dokument o Quentinie Tarantino! Zobaczcie zwiastun produkcjiQuentin Tarantino ma na całym świecie wielu fanów, którzy są nie tylko zainteresowani jego filmami, ale również biografią. Jest dobra informacja, ponieważ powstał specjalny film biograficzny o reżyserze, w którym pojawiają się aktorzy, występujący w jego najsłynniejszych produkcjach.

Quentin Tarantino to postać w świecie kina, która bardzo wyraźnie zapisała się na kartach historii. Oprócz ciekawych filmów, reżyser budzi zainteresowanie swoim życiem prywatnym i podejściem do pracy, które jest równie ciekawe co jego filmy. Z pewnością, wielu fanów ucieszy się, że powstał specjalny dokument, który ukazuje oblicze reżysera, z bardziej osobistej strony.


Tarantino ujawnia, dlaczego Kurt Cobain podziękował mu na płycie


Powstał dokument o Quentinie Tarantino! Zobaczcie zwiastun produkcji

W dokumencie zatytułowanym 'QT8', pojawiają się między innymi: Samuel L. Jackson, Christopher Waltz, Tim Roth, Michael Madsen, Kurt Russel i Lucy Liu. Aktorzy opowiadają o swoich wspomnieniach związanych z pracą na planie u Tarantino i pewnego rodzaju przemyśleniach. W filmie możemy zobaczyć również wiele zakulisowych scen i anegdot. Zobaczcie zwiastun filmuKill Bill 3 powstanie? Quentin Tarantino zdradza plany

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz