Dominik Pajewski

19.10.2018 (10:44)

Polski Battlefield podbija internet. Ta gra ma szansę na światowy sukces! [VIDEO]Nie trzeba daleko szukać, by znaleźć konkretną grę, która wciągnie na kilka godzin. Tak jest z  grą 'World War 3', która już teraz nazywana jest polskim Battlefieldem.

Nie trzeba daleko patrzeć, by znaleźć porządną grę, czego przykładem jest hitowy Wiedźmin. Tym razem pojawiła się gra, która spokojnie może być nazywana polskim Battlefieldem.

Dave Matthews Band w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE

 


'World War 3' produkowane jest przez gliwickie studio The Farm 51 i ma być strzelanką sieciową, jednak nie pozbawioną taktycznych rzeczy. Gra ma nas przenieść na ulice Warszawy, Moskwy i Berlina, co już teraz jest bardzo interesujące. 'World War 3' nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale od19 października gra będzie dostępna w ramach usługi 'Wczesnego Dostępu' na platformie Steam

Gitarzysta Rammstein powraca z projektem Emigrate! Posłuchaj nowego singla


Co ciekawe, gra zbiera niesamowicie dobre recenzje po beta testach. Zobaczcie, jak będzie wyglądać rozgrywka:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz