Dominik Pajewski

24.10.2019 (13:29)

Polska fotografka zrobiła zdjęcie bezdomnemu. Dziś mężczyzna jest zawodowym modelemHistoria, która pojawiła się na Instagramie polskiej fotografki, mogłaby posłużyć za scenariusz do niezłego filmu obyczajowego. Marta Wojtal, przybliżyła historię pewnego bezdomnego chłopaka, który dzięki jej pomocy został modelem.

Ta historia, mogłaby posłużyć za podstawę scenariusza, jakiegoś dobrego filmu obyczajowego. To dosłownie, idealny przykład na to, że czasami jeden mały przypadek, może spowodować lawinę bardzo dobrych rzeczy w naszym życiu. Historia, którą przedstawiła pochodząca z Polski fotografka Marta Wojtal, jest bardzo inspirująca.

FAN POPROSIŁ NIEZNAJOMEGO O ZROBIENIE ZDJĘCIA NA KONCERCIE TOOL… NIE WIEDZIAŁ, ŻE TO EDDIE VAN HALEN


Polska fotografka zrobiła zdjęcie bezdomnemu. Dziś mężczyzna jest zawodowym modelem


Na Instagramie pojawił się post fotografki, w którym możemy przeczytać:

Pamiętacie tego bezdomnego chłopaka którego spotkałam w Izraelu ? Dla tych którzy obserwują mnie od niedawna przypomnę po krótce historię. Robiłam tam wtedy kampanię dla marki kazar .Ten chłopak szedł po plaży z psem, nie mogłam się powstrzymać aby nie poprosić czy mogę mu zrobić zdjęcie. Wtedy opowiedział nam swoją historię. Jest bezdomny, mieszka tam gdzie to poniesie, w tamtym czasie jego domem była plaża w Izraelu ... życzyłam sobie by zrobił wielką karierę. Nawet wysłałam jego portret wielu bookerom z agencji modelingowych. Twarz niesamowita- mi te zdjęcia zajęły 2 minuty. I proszę! Dziś migneło mi zdjęcie na IG- mówię wow ale cudna kampania - skąd znam gościa? A tu proszę! To ten chłopak z plaży ! thanks god. Życzę Ci chłopaku powodzenia i mam nadzieję że spotkam Cię kiedyś w pracy

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętacie tego bezdomnego chłopaka którego spotkałam w Izraelu ? Dla tych którzy obserwują mnie od niedawna przypomnę po krótce historię. Robiłam tam wtedy kampanię dla marki @kazar . Ten chłopak szedł po plaży z psem, nie mogłam się powstrzymać aby nie poprosić czy mogę mu zrobić zdjęcie. Wtedy opowiedział nam swoją historię. Jest bezdomny, mieszka tam gdzie to poniesie, w tamtym czasie jego domem była plaża w Izraelu ... życzyłam sobie by zrobił wielką karierę. Nawet wysłałam jego portret wielu bookerom z agencji modelingowych. Twarz niesamowita- mi te zdjęcia zajęły 2 minuty. I proszę! Dziś migneło mi zdjęcie na IG- mówię wow ale cudna kampania - skąd znam gościa? A tu proszę! To ten chłopak z plaży ! thanks god 🙏 Życzę Ci chłopaku powodzenia i mam nadzieję że spotkam Cię kiedyś w pracy ------------------------------------------------------------ #portret #mezczyzna #uroda #oczy #portrait #photography #pasja #ludzie #emocje #projektmilosc #izrael #wojtal

Post udostępniony przez Marta Wojtal (@martawojtal)


Jak widać, czasami jeden mały przypadek, może wywołać wiele bardzo dobrych rzeczy. Trzymamy kciuki za młodego modela.

METALLICA WYPUSZCZA CIUCHY INSPIROWANE 'CZARNYM ALBUMEM'. ZESPÓŁ WSZEDŁ WE WSPÓŁPRACĘ Z UZNANĄ MARKĄ SURFERSKĄ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz