Anna Dziełak

01.08.2019 (16:05)

Pol'and'Rock Festival 2019 - koncerty na żywo! Gdzie oglądać relację z imprezy?Pol'and'Rock Festival 2019 to festiwal, który przyciągnął do Kostrzyna nad Odrą tłumy fanów muzyki i tych, którzy po prostu chcą się dobrze bawić. Nie musicie być jednak na miejscu, by poczuć klimat i zobaczyć co dzieje się na głównej scenie! Gdzie oglądać relację z koncertów? 

Pol'and'Rock Festival 2019 to wydarzenie, które zapamiętamy na długo! To nie tylko okazja żeby zobaczyć na jednej scenie największe gwiazdy rockowej muzyki. Będziemy również mogli świetnie bawić się z przyjaciółmi i korzystać z wielu innych atrakcji przygotowanych specjalnie dla festiwalowiczów. Nie wszyscy mogą jednak cieszyć się zabawą. Dla tych, którzy zostali w domu lub utkwili w pracy mamy jednak dobrą wiadomość! W internecie znajdziecie relację na żywo! 

Zobacz też: Powstanie Warszawskie - 75. rocznica wybuchu. Fakty o PW, które musimy znać

Pol'and'Rock Festival 2019 - gdzie oglądać koncerty online? 

Koncerty, które odbywają się na tegorocznym festiwalu możemy śledzić w internecie! Na żywo zobaczymy relację z każdego dnia na żywo. Obserwować możemy to, co dzieje się na Dużej i Małej Scenie. Jak? Relację z każdego dnia festiwalu znajdziemy na YouTubie na kanale Kręcioła.tv. Dzięki niej poczujemy się jakbyśmy sami byli obecni na wydarzeniu! 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz