Kamil Pawłowski

14.07.2020 (11:01)

Pol'And'Rock 2020 online. Kto wystąpi na Najpiękniejszej Domówce Świata? Line upNajpiękniejsza Domówka Świata to wydarzenie, które odbędzie się w miejsce odwołanego przez pandemię koronawirusa Pol'And'Rock 2020. Impreza odbędzie się w formie online. Kto pojawi się na wirtualnej scenie? Znamy cały line up!

Koronawirus dał się we znaki całej branży muzycznej. Letnie festiwale, koncerty stadionowe i wiele innych wydarzeń zaplanowanych na 2020 rok zostało odwołanych. Nie ominęło to także Najpiękniejszego Festiwalu Świata, który miał się odbyć na początku sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Jurek Owsiak przełożył wydarzenie na przyszły rok (29-31 lipca). Jednak organizatorzy nie zapomnieli o swoich wiernych fanach i sprawili niespodziankę spragnionym festiwalowych przeżyć. Powstanie impreza zastępcza - Najpiękniejsza Domówka Świata - wydarzenie online, podczas którego wystąpi szereg artystów znanych z poprzednich edycji. 

Najpiękniejsza Domówka Świata - line up

Najpiękniejsza Domówka Świata odbędzie się w dniach 30 lipca - 1 sierpnia, Co przygotowali organizatorzy? "Szykujemy studio, szykujemy scenografię, szykujemy dźwięki, a cała nasza ekipa fundacyjna będzie do Waszej dyspozycji, aby rozmawiać, przekazywać sobie myśli, słuchać Waszych życzeń. I tutaj wirus może nam naskoczyć! Tu nas nie pokona. Tu będziemy my w atmosferze przyjaźni, miłości i muzyki. Poczujecie ten festiwal tak, jakbyście na nim byli" - czytamy w opisie wydarzenia. 
 
A oto cała lista artystów, których usłyszymy na Najpiękniejszej Domówce Świata (w kolejności alfabetycznej):
 
Acid Drinkers
Ania Rusowicz
Bethel
Big Cyc
Black River
BOKKA
Cyrk Deriglasoff
Dr.Misio
Elektryczne Gitary
Enej
Farben Lehre
happysad
Hunter
Jelonek
Kwiat Jabłoni
Łowcy B.
Łydka Grubasa
Majka Jeżowska
Nocny Kochanek
Piotr Bukartyk
Poparzeni Kawą Trzy
Przybył
Pull The Wire
Raz Dwa Trzy
Renata Przemyk
Romantycy Lekkich Obyczajów
Sidney Polak
Tabu
Urszula
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz